İMC Organizasyon

IMC Organization firması (Industry Meetings Center) profesyonel ekibi ile üst düzey profesyoneller için Demir-Çelik, Otomotiv, Çimento, Demiryolu, Savunma Sanayi, Orman Endüstrisi vs. gibi çeşitli uluslararası sanayi sektörlerine yönelik toplantılar ve konferanslar düzenlemektedir.


Firmanın sahibi Neşe Atıcı yaklaşık 20 yıldır uluslararası fuar ve konferans faaliyetlerinde aktif rol almıştır. Bugün profesyonel ekibi ile IMC markası altında yürüttüğü başarılı faaliyetleri ile ülkemiz sanayiinin, uluslararası sanayii ile entegrasyonuna büyük katkıda bulunmaktadır. Çeşitli sanayi kollarından dünya sektör liderlerini ülkemizde buluşturmaya ve bir araya getirmeye devam etmektedir.

Organizasyonlarda ilgili sektörle ilgili üst düzey yöneticiler, güncel sektörel gelişmeler hakkında sunum yapmaktadırlar. Etkinlikler, kahve molası ve öğlen yemeğinin samimi ortamında katılımcılara yeni iş bağlantıları kurulabilme imkanı da sağlamaktadır. Organizasyonlar, katılımcılara, ilgili pazardaki yeni gelişme ve beklentileri takip edebilme ve her zaman rakiplerinin bir adım önünde yer alabilme imkanı sağlamakta ve bu sayede sanayinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

İMC ORGANİZASYON ANA FAALİYETLERİ

Ulusal ve Uluslararası Sektörel Konferans ve Kongre Organizasyonları

Konferans Sergisi Hizmetleri

Sponsorluk Hizmetleri

AR-GE Hizmetleri

Ticaret İlişkileri

Yeni firma ortaklıkları, markalaşma

Kurumsal toplantılar

İş toplantısı organizasyonları

B2B Toplantıları organizasyonlar


IMC Organization firması (Industry Meetings Center) profesyonel ekibi ile üst düzey profesyoneller için Otomotiv

vs. gibi çeşitli uluslararası sanayi sektörlerine yönelik toplantılar ve konferanslar düzenlemektedir.

Strateji
Planlama
Organizasyon
Bizim işimiz.